Hlasování o bonusech k předobjednávce Bordeřích povídaček 2

 

Až se v létě spustí předobjednávky Bordeřích povídaček 2, bude to velká sláva. Ke každé předobjednávce totiž dostanete i celou řadu bonusů, jejichž podoba se bude odvíjet od toho, kolik kusů se celkem předobjedná. Podrobněji to rozeberu někdy později, ale ve stručnosti jde o to, že čím víc kusů knihy se bude vyrábět, tím lepší cenu v tiskárně dostanu - a ušetřené prostředky půjdou právě do těch bonusů. V praxi to pak může vypadat například tak, že když se předobjedná 50 kusů, dostane každý navíc stylovou záložku, když 200 kusů, přibudou omalovánky, při 500 kusech se bude "sběratelská verze" skládat z knihy, záložky, omalovánek a pexesa a při 1000 kusech k tomu všemu dostanete i audioknihu. Nebo dvě.

Že vás nějaké pexeso nezajímá a spíš pokukujete po exkluzivním výtisku Domova s vůní ovčí vlny? V pořádku, od toho tu máme hlasování. Vy sami můžete říct, o které bonusy máte největší zájem, a já pak ty bonusy k předobjednávkám namíchám tak, aby pro vás vycházely co nejlépe.

Hlasování je jednoduché: označte ty bonusy, o které máte největší zájem (klidně zvolte víc položek - třeba všechny!), a klikněte na tlačítko Hlasovat. Průběžný stav hlasování zjistíte kliknutím na tlačítko Výsledky.

 

Tak hurá na to!

Co byste chtěli dostat zdarma k předobjednávce knihy Bordeří povídačky 2?
 
pollcode.com free polls