KAPITOLA11_náhled.JPG

Vítejte, zvídaví čtenáři dvounozí i čtyřnozí!

 

Do vydání nejnovějšího dobrodružství ze světa Bordeřích povídaček zbývá už jen pár týdnů. Než se tedy vydáte společně s hafany Kubíkem a Kýnkou do pohádkové říše plné zvědavých syslů, temných draků a nafoukaných kouzelných rybek, nebylo by možná od věci si připomenout, jak to vlastně celé začalo.

Aha, možná nemáte knihy zrovna po ruce. Možná jste dokonce o borderáku Kubíkovi ani nikdy neslyšeli. Nevadí! Až do vydání knihy O beránku Snížkovi a kouzelné rybce Kýnce, tedy do 12. listopadu 2021, si můžete obě předchozí knihy stáhnout zcela zdarma v elektronické podobě.

Není v tom žádný háček. Nemusíte nikam psát číslo své kredity, telefonu nebo očkovacího průkazu. Prostě si níže klikněte na verzi, kterou si chcete stáhnout, a můžete se rovnou pustit do čtení.

Přejeme s Kubíkem a Kýnkou příjemnou zábavu. A nezapomeňte: kniha O beránku Snížkovi a kouzelné rybce Kýnce vyjde už 12. listopadu 2021!

AKTUALIZACE: Dle nejnovějších zpráv z tiskárny bude kniha hotová až 16. listopadu, i tato akce se tedy prodlužuje o čtyři dny.

  

  

Bordeří povídačky

BP1_all3D_small.jpg

První kniha o dobrodružstvích borderáka Kubíka. Deset pohádkových příběhů pro malé i velké milovníky psů, ovcí, koček a tvarohových buchet. Nechybí ani boj s hejkalem či vyšetřování Velké bramborové loupeže!

Více informací

epub_ikonaBordeří povídačky (ePub), velikost 1,7 MB

mobi_ikonaBordeří povídačky (Mobi), velikost 2,8 MB

pdf_ikona_100Bordeří povídačky (PDF), velikost 5,5 MB

  

Bordeří povídačky 2

BP2_all3D_small.jpg

Kočky, dřeváky a jitrnice, spaste své špejle a duše! Statek borderáka Kubíka se ocitl v obležení rozdováděných štěňat! Druhá kniha přináší víc příběhů, víc obrázků, víc dobrodružství a hlavně víc border. Velkých i malých.

Více informací

epub_ikonaBordeří povídačky 2 (ePub), velikost 1,4 MB

mobi_ikonaBordeří povídačky 2 (Mobi), velikost 4,1 MB

pdf_ikona_100Bordeří povídačky 2 (PDF), velikost 3,1 MB