OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

 

O mně

 

Jmenuji se Pavel Mondschein, narodil jsem se zhruba v době, kdy Jethro Tull nazpívali Heavy Horses, a od té doby tu tak nějak válčím. Vystřídal jsem toho hodně: psal jsem do časopisů, testoval počítačové hry a dokonce i trošku zabrousil do podnikového managementu... abych nakonec pověsil kariéru na hřebík a odstěhoval se na vesnici, kde na volné noze překládám počítačové hry a ve volných chvílích sepisuju příběhy, které se mi honí hlavou. 

Záběr mám poměrně široký, čímž mohu některé čtenáře mást. Pokud někdo četl Bordeří povídačky a třeba pohádku Čert a kozel, mohl by dospět k názoru, že jsem pohádkář a humorista. Naprosto jasně a prokazatelně. Jenže když si pak takový člověk otevře Zapomenuté v očistci nebo Stoprocentně prohranou sázku, zažije odporný šok (z čehož mám pochopitelně škodolibou radost). 

Znát mě můžete hlavně díky souboru psích pohádek Bordeří povídačky, které vyšly i v tištěné verzi, nebo jste třeba četli postapo novelu Supové nad Ohří. Aby toho nebylo málo, tu a tam si střihnu nějaké to fantasy a v hlavě nosím hezky výživný námět na horor.

V současné době jsem všechny svoje ostatní projekty pověsil na hřebík a plně se soustředím na psaní Bordeřích povídaček 2. Rád bych je vydal na Vánoce 2019.

Veškerou mou tvorbu najdete na těchto stránkách, a to zcela zdarma. Není to obvyklé, ale já to tak prostě dělám. Přeji příjemné počtení.

 

Novinky z mé tvorby najdete buď tady na stránkách, nebo na mém facebookovém profilu. Budete-li mít jakékoliv dotazy nebo třeba zájem o recenzní výtisk, napište mi buď na FB, nebo na mail mondy@merchalka.cz.

 

 

Pár odkazů

 

Pokud vám výše uvedené informace nestačí a chcete z nějakého důvodu vědět víc, můžete kliknout třeba sem:

Facebook: můj autorský profil a stránky věnované výhradně Bordeřím povídačkám
Československá bibliografická databáze: Bordeří povídačky  
Databáze knih: Bordeří povídačky
Podpora českých autorů: recenze Bordeřích povídaček, rozhovor s mou maličkostí (1. díl, 2. díl)
LaCulturarecenze Bordeřích povídaček, rozhovor