OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Doporučená díla

Bordeří povídačky

Vyprávěnky o borderáku Kubíčkovi
a jeho kamarádech.

(dokončeno, vydáno)

Zapomenuti v očistci

Cyklus syrových postapokalyptických
příběhů z českého venkova.

(dokončena pracovní verze
třetí povídky/novely)

Bordeří povídačky 2

Druhá kniha pohádkových příběhů
o Kubíčkovi a jeho kamarádech.

(průběžně vydávaná
pracovní verze)


Co je nového, aneb Z mondí kuchyně

 

8. 6. 2018: Existuje snad pro autora něco lepšího, než když se jeho texty čtenářům líbí? Jo, jasně. Když se jim líbí natolik, že autorovi nabídnou dlouhodobou spolupráci. A Sněhulkův křest uspěl. Uspěl natolik, že mi tvůrci hry Scratch Wars nabídli možnost podílet se na tvorbě jejich připravovaného komiksu. Škrtnout, to zní málo vychloubačně. Uspěl natolik, že mě tvůrci hry Scratch Wars *požádali*, zda by mohli podle mých příběhů a námětů vytvořit komiks. Jo, to zní líp. :D Víc k tomu teď nebudu říkat - za prvé teprve musím podepsat smlouvu a za druhé bych nerad prozradil něco, co ještě sami v Notre Game neoznámili. Ale půjde-li to dobře, v dohledné době (máte-li dobré časové oči) si budete moci pořídit další věc "written by mondy". Snad mě to donutí psát o něco aktivněji, v poslední době jsem fakt líný, až to mlátí dveřmi :D

25. 5. 2018: Já toho mám totiž málo, víte? Takže když se objevila šance zúčastnit se literární soutěže ke hře Scratch Wars a napsat "fantasy povídku šmrncnutou pratchettovským humorem", nedokázal jsem odolat. Výslednou povídku Sněhulkův křest už najdete zde na stránkách v sekci Různé. Doufám, že se u ní příjemně pobavíte, protože co mě se týče, psala se mi naprosto famózně. Byť jsem ji musel kvůli pravidlům soutěže zkrátit z 11 stran na pouhých šest. Ale aspoň má pořádný spád.

26. 4. 2018:  Letadla přiletí v květnu! Ehm… cože to? No Kýnka – ta skutečná – je březí. A letadýlka vyklopí z hangáru už za pár týdnů. Ostatní své rozpracované věci jsem tedy pověsil na nějakou dobu na hřebík a místo toho se pustil do příprav Bordeřích povídaček 2. Ty totiž mají být právě z velké části o Kýnčiných štěňatech. První příběh je už tady na stránkách a můžete si jej přečíst. Nejspíš z něj pak udělám jakousi předmluvu, ale jinak to je samostatná a plnohodnotná „povídačka“. Dobře se bavte :).

6. 3. 2018: Na čtvrtou kapitolu fantasy příběhu Víc než povinnost jste si museli počkat déle než obvykle, ale má to svoje důvody. Za prvé je FAKT DLOUHÁ. Za druhé je DOST AKČNÍ a mě vždycky strašně trvá, než si celou tu scénu "natrénuju". Za třetí jsem během toho dělal dodatečné korektury Supů nad Ohří (jejich e-book si už stáhlo víc než sedm set lidí!). A za čtvrté jsem líný dobytek, co si budeme povídat :). Myslím ovšem, že se čekání na tuhle kapitolku vyplatilo. Když nic jiného, já s ní jsem hodně spokojený. A to se nestává moc často.

 

Další...


Nejnovější povídky a kapitoly