OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Doporučená díla

Bordeří povídačky 2

Druhá kniha pohádkových příběhů
o Kubíčkovi a jeho kamarádech.

(průběžně vydávaná
pracovní verze)

Melicharova smyčka

Paranormální thriller o tom,
jak lze při hledání kešky
najít i něco zcela jiného.

(dokončeno, vydán e-book)

Domov s vůní ovčí vlny

„Postapohádka“ o borderáku
Kubíkovi, síle slibů 
a o nás samotných.

(dokončeno, vydán e-book)


Co je nového, aneb Z mondí kuchyně

 

16. 6. 2019: Dobrá, Bordeří povídačky 2 jsou dopsané. To jste už možná slyšeli. A já jako bych teď pro změnu slyšel vás. Říkáte: „No tak kde je kniha, prďolo? He!? Mluvíš o ní už víc než rok.“ Inu, příprava bude ještě chvíli trvat. Pokusím se vám nastínit, proč si na ni budeme muset pár měsíců počkat, ale jak uvidíte, rozhodně se nebudu flákat. Aspoň ne moc :).

15. 6. 2019: Je to tu. Poslední povídačka. Myslíte, že Kubík a jeho kamarádi dokážou osvobodit uvězněná zvířátka, vyhnat pytláky a obnovit v lese klid a mír? Hm… to by byl masakr, kdyby se jim to nepodařilo, že? :) A zatímco budete číst, já už se pouštím do přípravy knihy. Podrobnosti o tom, co všechno to obnáší a kdy by mohla být hotová, přinesu již brzy. Už se to rýsuje!

1. 6. 2019: Možná jste si všimli, že v záhlavní stránky se objevila nová "doporučená kniha" - Melicharova smyčka. Jedná se o můj paranormální thriller, který vyhrál ve velké literární soutěži OSKar 2019. Letos na podzim by měl vyjít ve sborníku pod hlavičkou nakladatelství Fortuna Libri, vy ovšem tak dlouho čekat nemusíte a můžete si tuto mou novelu přečíst hned a zdarma. Jako obvykle :).

14. 5. 2019: Ten čas se krátí opravdu nechutným způsobem. Ještě před chvílí se zdálo, že mám na všechno dost času, a ona už je přitom polovina května! Ale už se blížíme ke konci. Po dnešku zbývá sesmolit jen poslední Povídačku, protože Špetka štěstí za ušima je online. Teď, teď jsem ji odeslal. Tak jo, pojďme do finále! Zatímco budete číst tenhle nový příběh, já už budu psát poslední pohádku. Vůbec nebudu prokrastinovat na Facebooku, co vás nemá!

 

Další...


Nejnovější povídky a kapitoly