OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Doporučená díla

Bordeří povídačky 2

Druhá kniha pohádkových příběhů
o Kubíčkovi a jeho kamarádech.

(dokončeno, tištěná verze)

Melicharova smyčka

Paranormální thriller o tom,
jak lze při hledání kešky
najít i něco zcela jiného.

(dokončeno, vydán e-book)

Domov s vůní ovčí vlny

„Postapohádka“ o borderáku
Kubíkovi, síle slibů 
a o nás samotných.

(dokončeno, tištěná verze)


Co je nového, aneb Z mondí kuchyně

 

6. 12. 2020: Žiju. Píšu. Nezveřejňuju (zatím). Díky za pochopení :).

1. 5. 2020: Konečně! Konečně něco nového! Na stránky přibyla povídka Přijdu pro tebe, která se právě probojovala do antologie Poslední uzel (vyjde někdy na podzim). Tak vzhůru do čtení! (A pardon, že není nikde v žádném výpisu; stránky si dělají, co chtějí, a vůbec neposlouchají. Nejvyšší čas přejít na ten Wordpress, tohle už dál nejde...)

11. 1. 2020: Tak. Korektury nové povídky, určené do soutěže OSKar 2020, jsou za mnou. Co tu máme dál? Zbetovat jeden gamebook (to asi dám Kubíkovi, ať si taky trochu pohraje), zbetovat jeden osmisetstránkový fantasy román (to si nechám pro sebe), a pak se budu moct hned směle vrhnout na tolik odkládané dopsání postapo románu Supové nad Ohří (ano, už to není novela, ale román :) ). Tak mi držte palce, ať mi to jde od ruky a vy máte co číst :).

26. 12. 2019: Hola hej, panstvo a damstvo, dvounohé i čtyřnohé! Vánoce jsme zdárně přežili a na zápraží se nám neurvale cpe nový rok. A to znamená jediné: je čas na tradiční věštecké okénko! Nepovídejte, že nejste zvědaví, co na vás na příští rok chystám. Že vlastně ani ne? No co, já zvědavý jsem, tak pojďme na to.

17. 12. 2019: Tak. Od téhle chvíle je možné platit za knihy v mém e-shopu kartou, a dokonce mám i terminál pro platby kartou při osobním odběru. Ne snad, že bych očekával kdovíjaký zájem (Kubíkův statek opravdu neleží na křižovatce obchodních tras), ale víte, co se říká: Kýnka a Štěstěna přejí připraveným!

 

Další...


Nejnovější povídky a kapitoly