OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Doporučená díla

Bordeří povídačky 2

Druhá kniha pohádkových příběhů
o Kubíčkovi a jeho kamarádech.

(dokončeno, připravuje se 
vydání tištěné verze)

Melicharova smyčka

Paranormální thriller o tom,
jak lze při hledání kešky
najít i něco zcela jiného.

(dokončeno, vydán e-book)

Domov s vůní ovčí vlny

„Postapohádka“ o borderáku
Kubíkovi, síle slibů 
a o nás samotných.

(dokončeno, vyjde tiskem)


Co je nového, aneb Z mondí kuchyně

 

1. 12. 2019: Včera večer jsme pokřtili sborník "...a pak přišlo ráno", který vznikl v rámci soutěže OSKar 2019, a byla to paráda. Sám nemám hromadné akce zrovna v lásce, ovšem takovouhle úžasnou atmosféru jsem snad ještě nezažil. A tak jsme při té příležitosti vyhlásili hned další ročník. V roce 2020 budou OSKaři psát na téma "Poslední uzel". A nejlepší příspěvky opět vydáme knižně.

12. 10. 2019: Tak, a je to venku. Cože, co, co? No sborník Krajina háďat od nakladatelství Gorgona, do kterého moje maličkost přispěla povídkou Slib (se kterou jsem se mimochodem umístil na třetí příčce prestižní literární soutěže Tovaryši kalamáře). Antologie je od dnešního dne ve volném prodeji a najdete ji i zde na mých stránkách. Se slevou pro rodinu a přátele, pochopitelně :).

22. 8. 2019: Předchozí fejeton se setkal s ohromným ohlasem, a tak tady pro vás mám ještě jeden, tentokrát knihovnický. Chcete vědět, proč v knihovně nemohou být postele? Na tuto otázku vám odpoví krátká minipovídka Experiment.

14. 8. 2019: Tu a tam se mě čtenáři ptají, proč svoje věci vydávám samonákladem a ne tradičním způsobem. Inu, zde máte odpověď!

 

Další...


Nejnovější povídky a kapitoly