OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Doporučená díla

Bordeří povídačky 2

Druhá kniha pohádkových příběhů
o Kubíčkovi a jeho kamarádech.

(průběžně vydávaná
pracovní verze)

Zapomenuti v očistci

Cyklus syrových postapokalyptických
příběhů z českého venkova.

(dokončena pracovní verze
třetí povídky/novely)

Domov s vůní ovčí vlny

„Postapohádka“ o borderáku
Kubíkovi, síle slibů 
a o nás samotných.

(dokončeno, vydán e-book)


Co je nového, aneb Z mondí kuchyně

 

19. 4. 2019: A jsem zpátky u Povídaček. V deváté pohádce nám začíná trošičku houstnout atmosféra - štěňata při hře na schovku zjistí, co za tajemství vlastně skrývá onen kopec na sever od statku. A ukáže se, že to není to největší nebezpečí, které se v lese ukrývá. Ale nebojte, pořád to je to veselé čtení, na které jste zvyklí. Hororové zápletky si nechávám do jiných příběhů :).

25. 3. 2019: Opět jsem si trochu odskočil od bordeření k něčemu odpočinkovému. Že u příběhu o postpubertálních problémech šestnáctiletého kluka na pozadí apokalypsy dokáže odpočívat jen naprostý exot? No... co na to říct. Jako byste mě neznali :D.

18. 3. 2019: Chcete vědět, jak by vypadaly - nebo spíš zněly - Bordeří povídačky jako audiokniha? Zhruba takhle. Pohádku Zelený poklad si nyní můžete poslechnout i v audioverzi, a pokud to dopadne dobře, bude v téhle podobě k dispozici celá kniha. Nevím jak vám, ale mě by se tím splnil sen :).

20. 2. 2019: Před pár týdny jste tady na stránkách mohli hlasovat o tom, jaké bonusy zdarma byste chtěli dostat k předobjednávkám Bordeřích povídaček 2. Jak do dopadlo a co tedy budete moci získat? Pojďme se na to mrknout.

 

Další...


Nejnovější povídky a kapitoly