OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Doporučená díla

Bordeří povídačky 2

Druhá kniha pohádkových příběhů
o Kubíčkovi a jeho kamarádech.

(průběžně vydávaná
pracovní verze)

Zapomenuti v očistci

Cyklus syrových postapokalyptických
příběhů z českého venkova.

(dokončena pracovní verze
třetí povídky/novely)

Domov s vůní ovčí vlny

„Postapohádka“ o borderáku
Kubíkovi, síle slibů 
a o nás samotných.

(dokončeno, vydán e-book)


Co je nového, aneb Z mondí kuchyně

 

20. 2. 2019: Před pár týdny jste tady na stránkách mohli hlasovat o tom, jaké bonusy zdarma byste chtěli dostat k předobjednávkám Bordeřích povídaček 2. Jak do dopadlo a co tedy budete moci získat? Pojďme se na to mrknout.

16. 2. 2019: Tak jo, po dlouhé době tu máme opět další klasickou povídačku. A dneska to bude na vážné téma - Kubíček s ovčákem jsou totiž nemocní. A léčit je budou... štěňata. Aha, takže to asi až tak vážné nebude, protože jak se do něčeho ti raraši pustí, těžko se ubránit úsměvu :).

24. 1. 2019: Nebojte, neumřel jsem. Skoro celý leden jsem bastlil povídku do soutěže OSKar 2019 (hodím ji sem, až skončí soutěžní embargo). A jelikož to psaní bylo trošilinku psychicky náročné, dal jsem si od psaní na chvíli pauzu a místo toho si zase po době něco přečetl. Nachové pustiny od Michala Sirotka se mi zalíbily natolik, že jsem k nim splichtil i recenzi, kterou si teď můžete přečíst zde. A já poslušně hlásím, že se vracím k psaní Border :).

20. 12. 2018: Bezpečnostní pravidla životního provozu jasně říkají: „Při přechodu z jednoho roku do druhého se nezapomeňte pečlivě rozhlédnout na obě strany!“ Tak se i já koukám, co se ke mně řítí po silnici číslo 2019 a co za auto mě to ohodilo blátem.

 

Další...


Nejnovější povídky a kapitoly