OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Doporučená díla

Bordeří povídačky 2

Druhá kniha pohádkových příběhů
o Kubíčkovi a jeho kamarádech.

(dokončeno, připravuje se 
vydání tištěné verze)

Melicharova smyčka

Paranormální thriller o tom,
jak lze při hledání kešky
najít i něco zcela jiného.

(dokončeno, vydán e-book)

Domov s vůní ovčí vlny

„Postapohádka“ o borderáku
Kubíkovi, síle slibů 
a o nás samotných.

(dokončeno, vydán e-book)


Co je nového, aneb Z mondí kuchyně

 

14. 8. 2019: Tu a tam se mě čtenáři ptají, proč svoje věci vydávám samonákladem a ne tradičním způsobem. Inu, zde máte odpověď!

2. 8. 2019: HOTOVO! Tímto okamžikem jsou Bordeří povídačky 2 dopsané, doopravené, doeditované a dokorekturované. Tedy, ještě nejsou VYDANÉ, to zase ne. To dá rozum. K tomu ještě zbývá udělat spoustu dalších věcí – dokreslit poslední ilustrace, zalomit texty, provést předtiskovou korekturu, připravit všechny bonusy, zajistit výrobu... Jasně, taky dozdobit ty záložky, jak jsem slíbil... No prostě i další týdny bude veselo, ne že ne. Ale to hlavní – textová podoba pohádek – je už ve finální verzi. A vy si ty texty můžete přečíst už teď, jestli chcete. Právě jsem totiž hodil aktualizované texty na web. To, co tam najdete teď, bude (leda s drobnými kosmetickými změnami a samozřejmě s ilustracemi) i v říjnu v knize. Tak jestli chcete, čtěte, bavte se, sdílejte – Kýnka s Kubíkem tu jsou pro vás.

25. 6. 2019: Literární soutěž Tovaryši kalamáře od nakladatelství Gorgona zná své vítěze a... (virbl, prosím)... Je to tam! Moje povídka Slib se probojovala do nejvyšší kategorie a dostane se tedy do tištěného sborníku, který vyjde letos na podzim. Řeknu vám, byly to nervy, zvlášť když jsem se dozvěděl, že letošní ročník byl nebývale zaplněný kvalitními příspěvky (celkem jich bylo skoro sto). Ale podařilo se. Sranda je, že tahle moje povídka vůbec neměla vzniknout. Původně jsem plánoval něco jiného, ale poté, co jsem si své mistrovské dílo omylem smazal, jsem tlačen uzávěrkou narychlo během dvou týdnů (ano, v mém případě to je "narychlo") sesmolil krátký humorný příběh o starostech adolescenta ve zmrzlé apokalypse. A dobře to dopadlo. Tedy, pro mě. Karlík, hrdina Slibu, asi moc nejásá. Má chudák jiné starosti.

16. 6. 2019: Dobrá, Bordeří povídačky 2 jsou dopsané. To jste už možná slyšeli. A já jako bych teď pro změnu slyšel vás. Říkáte: „No tak kde je kniha, prďolo? He!? Mluvíš o ní už víc než rok.“ Inu, příprava bude ještě chvíli trvat. Pokusím se vám nastínit, proč si na ni budeme muset pár měsíců počkat, ale jak uvidíte, rozhodně se nebudu flákat. Aspoň ne moc :).

 

Další...


Nejnovější povídky a kapitoly