OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Doporučená díla

Bordeří povídačky 2

Druhá kniha pohádkových příběhů
o Kubíčkovi a jeho kamarádech.

(dokončeno, připravuje se 
vydání tištěné verze)

Melicharova smyčka

Paranormální thriller o tom,
jak lze při hledání kešky
najít i něco zcela jiného.

(dokončeno, vydán e-book)

Domov s vůní ovčí vlny

„Postapohádka“ o borderáku
Kubíkovi, síle slibů 
a o nás samotných.

(dokončeno, vyjde tiskem)


Co je nového, aneb Z mondí kuchyně

 

12. 10. 2019: Tak, a je to venku. Cože, co, co? No sborník Krajina háďat od nakladatelství Gorgona, do kterého moje maličkost přispěla povídkou Slib (se kterou jsem se mimochodem umístil na třetí příčce prestižní literární soutěže Tovaryši kalamáře). Antologie je od dnešního dne ve volném prodeji a najdete ji i zde na mých stránkách. Se slevou pro rodinu a přátele, pochopitelně :).

22. 8. 2019: Předchozí fejeton se setkal s ohromným ohlasem, a tak tady pro vás mám ještě jeden, tentokrát knihovnický. Chcete vědět, proč v knihovně nemohou být postele? Na tuto otázku vám odpoví krátká minipovídka Experiment.

14. 8. 2019: Tu a tam se mě čtenáři ptají, proč svoje věci vydávám samonákladem a ne tradičním způsobem. Inu, zde máte odpověď!

2. 8. 2019: HOTOVO! Tímto okamžikem jsou Bordeří povídačky 2 dopsané, doopravené, doeditované a dokorekturované. Tedy, ještě nejsou VYDANÉ, to zase ne. To dá rozum. K tomu ještě zbývá udělat spoustu dalších věcí – dokreslit poslední ilustrace, zalomit texty, provést předtiskovou korekturu, připravit všechny bonusy, zajistit výrobu... Jasně, taky dozdobit ty záložky, jak jsem slíbil... No prostě i další týdny bude veselo, ne že ne. Ale to hlavní – textová podoba pohádek – je už ve finální verzi. A vy si ty texty můžete přečíst už teď, jestli chcete. Právě jsem totiž hodil aktualizované texty na web. To, co tam najdete teď, bude (leda s drobnými kosmetickými změnami a samozřejmě s ilustracemi) i v říjnu v knize. Tak jestli chcete, čtěte, bavte se, sdílejte – Kýnka s Kubíkem tu jsou pro vás.

 

Další...


Nejnovější povídky a kapitoly